Ryobi RSDS680-K Pnömatik SDS PLUS Kırıcı Delici 680 W
%30
1.897,84 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Garanti Süresi
24 Ay
Hızlı Gönderi
Aynı gün kargo
RYOBİ GERMANY
Ryobi RSDS680K 680Watt 2.0J SDS-Plus Kırıcı/Delici
Yüksüz hızı 0-2150 dev/dk.
Darbe oranı 0-5000 darbe/dk.
Tek darbe gücü 2,0 Joule
Uç tutucu SDS – Plus
Maksimum Delme Kapasitesi (Ahşap) 30mm, (Metal) 13mm, (Beton) 22mm
Pnömatik mekanizma ile daha yüksek darbe gücü ve sert malzemede yüksek performans
Darbe stopu ahşap, çelik ve seramikte delme ve vidalama özelliği
Emniyet debriyajı uç sıkışmasında ortaya çıkabilecek yüksek torklu sekmeyi önler
Beton ve taşta 22mm çapa kadar dübel ve bağlantı delikleri delmek için uygun özel dişli mekanizması
Tüm uygulamalar için üç farklı çalışma modu Darbesiz delme, darbeli delme ve kırma özelliği
Darbe özelliği taş, tuğla, seramik ve betonda darbeli delme ve kırma için uygundur
Mükemmel dönme ve darbe hızı yüksek verimlilik sağlar
Sürekli çalıştırma için hız sabitleme düğmesine sahip geniş elektronik şalter
Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı kabza
Kompakt tasarım tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlar
Yan tutma kolu kullanım kolaylığı sağlar
Derinlik çubuğu istenilen derinlikte delik açmaya yardımcı olur
Taşıma çantası ile alet ve aksesuarları temiz ve güvenli bir şekilde saklama
Ağırlık 2,72 Kg
Standart donanım; SDS-Plus Anahtarsız mandren, 1 adet delme ucu, yan tutma kolu, taşıma çantası
Boşta Maksimum Devir Sayısı (Devir/dk) 2150
Darbe Gücü (Joule) 2 J
Güç (W) 680 W
Maksimum Darbe Sayısı (Darbe/dk) 5000
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Kargom ne aşamada lütfen bilgi verin, size ulaşamıyorum.
Mehmet Kayış | 17/02/2026
Ryobi RSDS680-K Pnömatik SDS PLUS Kırıcı Delici 680 W Elektrikli el aletleri,Bahçe aletleri,Hırdavat,Kaynak ekipmanları Ve binlerce ürün en uygun fiyatlarla arpakcistore.com da. RSDS680-K