Makita DBS180RTJ Şerit Zımpara Makinası 18V 2x5.0Ah
10.387,60 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Garanti Süresi
24 Ay
Model DBS180RTJ
Şerit Zımpara Makinası
18V • 600 – 1.700 m/dak • 9 mm
Ayrıntılı çalışmalar şerit zımpara makinası
18V LXT®akü ile çalışan hafif ve kullanımı kolay şerit zımpara makinesi. Dakikada 600-1700 boşta devire sahiptir.Şerit genişliği 6-9-13mm ve uzunluğu 533mm ölçülerine sahiptir.
Özellikleri:
18V max Lithium-ion,BL MOTOR,Çift Akülü
Li-ion;Bataryanın daha verimli çalışmasını sağlayan teknolojidir.
  1. Değişken hız özelliğine sahiptir.
  2. Elektrik freni mevcuttur.
  3. Toz emme ünitesi mevcuttur.
  4. Plastik taşıma çantalıdır.
  5. Led ışığı vardır.
Ambalaj içeriği: Şerit zımpara, tutma sapı, çift akü, şarj cihazı
Şerit Boyutları Genişlik: 6-13mm, Uzunluk: 533 mm
Boştaki devir sayısı 300-1700 d/dk
Net Ağırlık 1.8kg kg
Güç-Kapasite 18V/5.0Ah/Li-ion
Akü / Şarj Cihazı BL1850B-DC18RC
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Kargom ne aşamada lütfen bilgi verin, size ulaşamıyorum.
Mehmet Kayış | 17/02/2026
Makita DBS180RTJ Şerit Zımpara Makinası 18V 2x5.0Ah Elektrikli el aletleri,Bahçe aletleri,Hırdavat,Kaynak ekipmanları Ve binlerce ürün en uygun fiyatlarla arpakcistore.com da. DBS180RTJ