Black Decker BXUP750XCE 750W Dalgıç Pompa
2.815,30 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Garanti Süresi
24 Ay
Ürün Kodu
51757
Şebek Voltajı
230 V 50 Hz
Güç
750 W
İletim Kapasitesi
11000 l/h
İletim Yüksekliği
8.5 m
Batma Derinliği
7 m
Yabancı Partikül Çapı
5 mm Ø
Zeminde Kalan Su Seviyesi
11 mm
Hortum Bağlantı
1”; 1-1/4”; 1-1/2”
Kablo Uzunluğu
10 m
Ağırlık
5.00 kg
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Kargom ne aşamada lütfen bilgi verin, size ulaşamıyorum.
Mehmet Kayış | 17/02/2026
Black Decker BXUP750XCE 750W Dalgıç Pompa Elektrikli el aletleri,Bahçe aletleri,Hırdavat,Kaynak ekipmanları Ve binlerce ürün en uygun fiyatlarla arpakcistore.com da. BXUP750XCE