Ryobi R18SDS125S SDS Plus 18V 2,5Ah Kırıcı Delici
%30
3.795,67 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Garanti Süresi
24 Ay
AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO
Ürün Detayları
Ryobi R18SDS125S SDS Plus 18 V Kırıcı Delici 1.65 KG
Maksimum Performans
Farklı Çalışma Modları
Ayarlanabilir Hız
Kullanım Rahatlığı
Emniyetli Kullanım
Titreşim Emme Mekanizması
Teknik Özellikler
  • Delme Çapı (Beton)
    16 MM
  • Şarj Süresi
    1 Saat
  • Ağırlık
    1650 G
  • Kullanım Şekli
    Kablosuz
  • Voltaj
    18
  • Model
    R18SDS125S
  • Delme Çapı (Ahşap)
    16 MM
  • Delme Çapı (Metal)
    13 MM
  • Delme Sayısı
    5000
  • Marka
    Ryobi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Kargom ne aşamada lütfen bilgi verin, size ulaşamıyorum.
Mehmet Kayış | 17/02/2026
Ryobi R18SDS125S SDS Plus 18V 2,5Ah Kırıcı Delici Elektrikli el aletleri,Bahçe aletleri,Hırdavat,Kaynak ekipmanları Ve binlerce ürün en uygun fiyatlarla arpakcistore.com da. R18SDS125S