Ryobi R18AG7-140S 18V Akülü Taşlama
%3
3.782,83 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Garanti Süresi
24 Ay
AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO
Ürün Detayları
Özellikler
Çeşitli kesme ve taşlama uygulamaları için ideal, güçlü 125 mm karbon fırçasız öğütücü
Akıllı elektronikler, motoru sürekli olarak maksimum çalışma süresine kadar kontrol eder
Taşlama veya kesme sırasında daha iyi kontrol için 3 konumlu tutamak
Kolay aksesuar montajı için aletsiz tekerlek koruyucu ve somun
En iyi performans ve çalışma süresi için, 13 mm'lik dişli bir çubukta 80'e kadar kesim yapabilen 5.0Ah Lityum + pil kullanın
Ürün Özellikleri
Devir 11000 Devir/Dakika
Disk Çapı 125 MM
Ağırlık 2200 G
Yan Sap Var
Taşlama Mili M14
Model R18AG7-140S
Marka Ryobi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Kargom ne aşamada lütfen bilgi verin, size ulaşamıyorum.
Mehmet Kayış | 17/02/2026
Ryobi R18AG7-140S 18V Akülü Taşlama Elektrikli el aletleri,Bahçe aletleri,Hırdavat,Kaynak ekipmanları Ve binlerce ürün en uygun fiyatlarla arpakcistore.com da. 5133004301