Makita DTW190RFE Darbeli Somun Sıkma 190 N.m
6.222,40 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Garanti Süresi
24 Ay
Model DTW190RFE
Darbeli Somun Sıkma 1/2” 12.7mm
18V • M8 – M16 • 190 Nm • 0 – 2.300 dak⁻¹
M8 – M16 cıvatalar için kompakt ve etkili bir darbeli somun sıkma
Kullanımı kolay ancak 190 Nm'ye kadar yüksek bir sıkma torku gücü sunan küçük ve hafif bir alet. Araba tekerleklerini değiştirmek için ideal bir alet. Dakikada 2.300 boşta devire sahiptir ve dakikadaki darbe sayısı 0-3.000 darbe/dk’dır.
Kullanım amacı: Bu alet cıvata ve somunları sıkmak için kullanılması amaçlanmıştır.
Özellikleri:
18V max Lithium-ion,Çift Akülü
Li-ion;Bataryanın daha verimli çalışmasını sağlayan teknolojidir.
  1. Değişken hız özelliğine sahiptir.
  2. Sağ-sol dönüş ayarlıdır.
  3. Otomatik 2 hız mevcuttur.
  4. Elektrik freni mevcuttur.
  5. Plastik taşıma çantalıdır.
  6. Led ışığı vardır.
Ambalaj içeriği: çift akü, şarj cihazı
Kapasite Standart civata: M8-M16, Yüksek gerilimli civata: M8-M12
Boşta Devir 0-2300devir/dk
Maksimum Tork 190 N.m
Net Ağırlık 1.4kg kg
Güç-Kapasite 18V/3.0Ah/Li-ion