Makita DTR180ZJ 18V 6 Ah Çift Akülü İnşaat Demiri Bağlama
23.784,80 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Garanti Süresi
24 Ay
Makita markasının üretmiş olduğu yüksek kaliteli akülü aletlerden biridir.
İnşaat alanlarında demir bağlama işlemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.
BL motoru ile güçlü bir üründür.
Kullanıcıya yüksek performansta verimli çalışma imkanı sunar.
İnşaat demiri bağlama makinesi, 18V – 14.4V Li-Ion aküler ile uyumlu olup birlikte kullanım sağlanmaktadır.
Altı kademeli tork ayarlayıcısı bulunur.
Ekstra koruma teknolojisi ile donatılmıştır.
Demir bağlama makinesi D10xD10, (D13x2)x(D13x2) inşaat demirlerinde kullanılabilir.
Aynı zamanda 0.8mm çapındaki tavlı tellerde kablo bağlama işlemlerinde kullanım sağlanabilir.
Yüksek kaliteli ve sağlam yapısı ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.
Ürün Özellikleri
Kablo Bağlama
Tavlı Tel: ø0.8mm
Uygulanabilir İnşaat Demiri
D10xD10
(D13x2)x(D13X2)
Net Ağırlık
2.3 kg
Güç Kapasite
18V - 14.4 / Li-Ion
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Kargom ne aşamada lütfen bilgi verin, size ulaşamıyorum.
Mehmet Kayış | 17/02/2026
Makita DTR180ZJ 18V 6 Ah Çift Akülü İnşaat Demiri Bağlama Elektrikli el aletleri,Bahçe aletleri,Hırdavat,Kaynak ekipmanları Ve binlerce ürün en uygun fiyatlarla arpakcistore.com da. DTR180ZJX2X6AH