MAKİTA DKP180RFE Çift Akülü Planya 18 Volt
8.395,20 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Garanti Süresi
24 Ay
Kargo bedava
ÜCRETSİZ KARGO
  • Kesme genişliği: 82 mm
  • Kesme derinliği: 2.0 mm
  • Boşta devir: 14.000 devir/dk
  • Net ağırlık: 3.4 kg
  • Güç kapasite: 18V 3.0 Ah Li-ion