MAKİTA DJV180RFE DEKUPAJ TESTERE
Marka: MAKITA
Katalog: MAKDJV180RFE
Ölçü Birimi: ADT
Alt Ölçü Birimi: ADT
Paketiçi Miktar: 1.0
Stok: Var
Kapasite Ahşap : 135 mm , Çelik : 10 mm
Vargel Uzunluğu 26mm
Vargel Sayısı 0-2.600
Net Ağırlık 2.7kg
Güç-Kapasite 18V/3.0Ah/Li-ion
Akü / Şarj Cihazı BL1830B / DC18RC
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Kargom ne aşamada lütfen bilgi verin, size ulaşamıyorum.
Mehmet Kayış | 17/02/2026
Makita DJV180RFJ 18V 3Ah Akülü Dekupaj Testere Elektrikli el aletleri,Bahçe aletleri,Hırdavat,Kaynak ekipmanları Ve binlerce ürün en uygun fiyatlarla arpakcistore.com da. DJV180RFE