Makita DBO180RFJ Akülü Dairesel Titreşim Zımpara 18V 3AH
5.909,20 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Garanti Süresi
24 Ay
Kargo bedava
ÜCRETSİZ KARGO
Makita DBO180RFJ Akülü Dairesel Titreşim Zımpara
  • Taban çapı 123 mm
  • Aşındırıcı disk çapı 125 mm
  • Dakikada titreşim 7.000/9.500/11.000 t/dk
  • Net ağırlık 1.7kg
  • Güç kapasite 18V/3.0Ah/Li-ion
  • Akü / Şarj cihazı BL1830B/DC18RC
  • ambalaj içeriği: aşındırıcı disk, toz torbası
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Kargom ne aşamada lütfen bilgi verin, size ulaşamıyorum.
Mehmet Kayış | 17/02/2026
Makita DBO180RFJ Akülü Dairesel Titreşim Zımpara 18V 3AH Elektrikli el aletleri,Bahçe aletleri,Hırdavat,Kaynak ekipmanları Ve binlerce ürün en uygun fiyatlarla arpakcistore.com da. DBO180RFJ