Aeg BST18BLX LI-402C + BKS 18SBL 18V 4Ah Sunta Kesme Ve Dekupaj Seti
%14
14.535,70 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Aeg
Garanti Süresi
24 Ay
AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO
Aeg BST 18BLX LI-402C Dekupaj Testere Çift Akülü Kömürsüz Motor
Teknik Özellikler
◾ Akü kapasitesi (Ah) 4,0
◾Akü sayısı 2
◾Akü Tipi Li-ion
◾Bevel capacity (°) 45
◾EMEA_Sound and Vibration Required Yes
◾Gerilim (V) 18
◾Gönye kapasitesi (°) 45
◾Kutu içeriği Kitbox
◾Maks. Kesme kapasitesi alüminyum (mm) 20
◾Max. cutting capacity soft wood [mm] 135
◾Pil takımı ağırlığı (kg) 2,46
◾Şarj cihazı birlikte verilir 30 min
◾Stroke length (mm) 25,4
◾Yüksüz vuruş hızı (spm) 3500
Teknik Özellikler
Strok Uzunluğu 25.4 MM
Güç Türü Akü
Voltaj 18
Kesme Derinliği (Ahşap) 80 MM
Model BST 18BLX LI-402C
Strok Hızı 500 - 3500 Devir/Dakika
Kesme Derinliği (Metal) 20 MM
Pil Türü Li-Ion
Marka AEG
Aeg BKS 18 SBL-0 Akülü Kömürsüz Sunta Kesme
PROFLUX™ Fırçasız Motor, yüksek hız ve yüksek güç sağlar
Ultra kompakt daire testere (341 mm OAL)
LED ışık ve toz üfleyici ile iyileştirilmiş görünürlük
Magnezyum koruyucu ve pres döküm pabuç, aleti son derece hafif tutar
Mükemmel temiz ve hızlı kesim için 24 karbür dişe sahip 190 mm TCT bıçakla birlikte verilir
Elektronik motor freni, testere bıçağı saniyeler içinde durur
Güvenlik için kilitleme anahtarı
Hızlı bıçak değişimi için mil kilidi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Kargom ne aşamada lütfen bilgi verin, size ulaşamıyorum.
Mehmet Kayış | 17/02/2026
Aeg BST18BLX LI-402C + BKS 18SBL 18V 4Ah Sunta Kesme Ve Dekupaj Seti Elektrikli el aletleri,Bahçe aletleri,Hırdavat,Kaynak ekipmanları Ve binlerce ürün en uygun fiyatlarla arpakcistore.com da. BST18BLX LI-402C + BKS 18SBL