Aeg BOF18BL2-0 18 Akülü Formika Traşlama (Lithium ion 18 V)
%27
3.899,82 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Aeg
Garanti Süresi
24 Ay
AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO
AEG BOF 18 BL-0 18V KÖMÜRSÜZ AKÜLÜ FORMİKA TRAŞLAMA
ÜRÜN KODU: 4935459584
Özellikler
Standart 6mm pens
Daha fazla dayanıklılık için magnezyum tabaka
Akü kapasitesini gösteren led gösterge
Hızlı derinlik ayarı
Ergonomik tutum sayesınde uzun süre kullanımda rahatlık
Kömürsüz motor sayesinde yüksek performas saglayan motor
Fixtec özellik sayesinde rahat uç değişimi
Mikro ayar sayesınde hassas ayarlanabilme özelliği
1) Elektronik akım koruması
– Makineye veya aküye zarar verecek akım düşmelerinde kapanma
– Sıcaklığın aşırı olduğu durumlarla termal koruma
– Hücrelerin çabuk boşalmasını engelleyen sistem
2) Sağlam Yapı
3) Herbir hücrenin gözlemlenmesi
– Akü ömrünün maksimum olabilmesini sağlayan hücre bazlı özel optimum şarj deşarj özelliği
Teknik Özellikler
Model Kodu
BOF 18 BL-0
Akülü Ağırlık
1,7 kg
Salınım Hızı
17000-25000 dev/dk
Dalma Kapasitesi
32 mm
Pens Kapasitesi
6 mm
Voltaj
18V
Stok Kodu
4935459584/4935459584
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Kargom ne aşamada lütfen bilgi verin, size ulaşamıyorum.
Mehmet Kayış | 17/02/2026
Aeg BOF18BL2-0 18 Akülü Formika Traşlama (Lithium ion 18 V) Elektrikli el aletleri,Bahçe aletleri,Hırdavat,Kaynak ekipmanları Ve binlerce ürün en uygun fiyatlarla arpakcistore.com da. 4935479163